EURORDIS

   

Facebook  

   

Artykuły

Bezpłatne spektakle dla dzieci z MPS w Teatrze Palladium

Z ogromną radością informujemy, iż Teatr Palladium został kulturalnym aGENtem Fundacji UMIEĆ POMAGAĆ. Fundacja UMIEĆ POMAGAĆ dla dzieci chorych na MPS (i ich opiekunów) będzie otrzymywać bezpłatne zaproszenia na spektakle dziecięce, w całym sezonie! To oznacza, że dzieci wraz w rodzicami z całej Polski będą mogły swobodnie wybrać aktualny w repertuarze spektakl, zgłosić zapotrzebowanie na właściwą ilość miejsc i po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji obejrzeć ulubiony spektakl. Ta opcja, dzięki wspaniałej ofercie Teatru, pozwoli w dłuższej perspektywie na uczestnictwo wszystkich chętnych w wybranych spektaklach. Warunkiem koniecznym uczestnictwa w wybranym przez siebie spektaklu jest zgłoszenie zapotrzebowania (dzień, godzina, spektakl, ilość miejsc, nazwisko, kontakt zwrotny) na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Fundacja wszystkie zgłoszenia będzie rezerwować w Teatrze tak, aby jednorazowo na jednym spektaklu ilość zgłoszeń nie przekraczała 5 osób.

Liczymy na to, że dzięki tej wspaniałej kulturalnej inicjatywie dzieci z chorobami genetycznymi będą miały okazje spędzić cudowanie chwile w świecie przeznaczonym właśnie dla nich. W świecie bajki…

Teatr Palladium to formuła teatru impresaryjnego, który pozwala na dużą różnorodność prezentowanych spektakli. Idealna lokalizacja w samym Centrum (ul. Złota 9), doskonały dojazd (stacja Metro Centrum ,14 linii autobusowych) oraz bliskość ogólnodostępnych parkingów pod PKiN oraz sąsiedztwo Dworca Centralnego są dużym atutem nowej sceny.

Aktualny repertuar spektakli dziecięcych znajdą Państwo na stronie http://www.teatrpalladium.com/repertuar/

   

Najnowsze wiadomości  

 • listopad 2015
  • II Międzynarodowe Sympozjum „Możliwości wspomagania rozwoju osób z chorobami rzadkimi" 2015-11-10

   Czytaj więcej...

 • grudzień 2014
 • wrzesień 2014
  • Zintegrowana opieka nad pacjentem i jego rodziną w chorobach rzadkich 2014-09-22

   Czytaj więcej...

 • sierpień 2014
  • Asystor kaszlu - profesjonalne urządzenie wspomagające oczyszczanie dróg oddechowych. 2014-08-26

   Czytaj więcej...

 • maj 2014
   

Wszystkie wiadomości  

   
© Przemysław Racinowski