EURORDIS

   

Facebook  

   

Artykuły

Ulubieńcy dzieci w muzycznym show na żywo

Miło nam poinformować, że dzięki uprzejmości Agencji Artystycznej PARADAM, Fundacja UMIEĆ POMAGAĆ otrzymała i przekazała 20 bezpłatnych zaproszeń dla dzieci i ich rodzin, na organizowane koncerty w Warszawie i Gdyni!  Już w listopadzie najsympatyczniejsze postacie z kreskówek emitowanych przez Telewizję Mini Mini pojawią się na jednej scenie, by porwać dzieci do wspólnej zabawy. The Little Big Club - Ulubieńcy Dzieci, brytyjski hit dla najmłodszej widowni, zostanie pokazany w Polsce po raz pierwszy. Specjalnie na tę okazję przygotowano polską wersję językową.

The Little Big Club – Ulubieńcy dzieci to 90-minutowy spektakl muzyczny dla całej rodziny i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć razem, na jednej scenie, ulubione postacie z bajek, a wśród nich: pracowity Bob Budowniczy, Roztańczona Angelina, pomysłowy Strażak Sam, parowóz Tomek i jego przyjaciele, uwielbiający zabawę pingwinek Pingu, a także niezwykle przyjazny tyranozaurus rex – Barney. Towarzyszyć im będą członkowie zespołu muzycznego The Little Big Club. Wszyscy oni przeniosą publiczność do świata kreskówek, dobrze znanych dzieciom piosenek, ciekawej choreografii i pobudzającej wyobraźnię scenografii. Najmłodsi będą mogli nie tylko spotkać ulubionych bohaterów, ale także tańczyć z nimi i śpiewać...

Spektakle na które Fundacja otrzymała zaproszenia bedzie można obejrzeć 13 listopada o godz. 11.00 w Warszawie oraz 20 listopada o godz. 11.00 w Gdyni.

Wiecej informacji o koncercie, znajdziecie na stronie www.ulubiency-dzieci.pl/?site=info-o-koncercie

 

   

Najnowsze wiadomości  

 • listopad 2015
  • II Międzynarodowe Sympozjum „Możliwości wspomagania rozwoju osób z chorobami rzadkimi" 2015-11-10

   Czytaj więcej...

 • grudzień 2014
 • wrzesień 2014
  • Zintegrowana opieka nad pacjentem i jego rodziną w chorobach rzadkich 2014-09-22

   Czytaj więcej...

 • sierpień 2014
  • Asystor kaszlu - profesjonalne urządzenie wspomagające oczyszczanie dróg oddechowych. 2014-08-26

   Czytaj więcej...

 • maj 2014
   

Wszystkie wiadomości  

   
© Przemysław Racinowski